Вибіркові дисципліни для студентів інших ОП

Ознайомитися із переліком вибіркових дисциплін освітніх програм спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення можна за настуними посиланнями:

ОП “Інженерія програмного забезпечення (бакалаврат)” Вибіркові навчальні дисципліни
ОП “Якість та безпека програмного забезпечення (магістратура)” Вибіркові навчальні дисципліни

Зразок заяви студента про вибір дисциплін

Заяву про вибір дисциплін освітної програми першого (бакалаврського) рівня та 3-го семестру другого (магістерського) рівня потрібно особисто подавати на кафедру інформаційних технологій щороку до 17 квітня.

Для вибору дисциплін 1-го та 2-го семестру освітньої програми другого (магістерського) рівня заява подається у відбіркову приймальну комісію під час виконання вимог для зарахування на навчання.

Положення про вільний вибір дисциплін

Для отримання детальнішої інформації звертайтеся на кафедру інформаційних технологій.

Контакна інформація:

Адреса: вул.Шевченка, 57 (ауд.319, адміністративний корпус)

Івано-Франківськ, 76018

тел. +380(342) 59-60-58