Відбувся турнір юних програмістів

Підбито підсумки обласного турніру юних програмістів, який був організований Обласним державним центром науково-технічної творчості учнівської молоді та кафедрою інформаційних технологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Понад 30 учасників з Богородчанського, Городенківського, Рожнятівського районів та міст Калуша і Яремчі змагались за звання кращого.

Юні програмісти, а це вихованці позашкільних навчально-виховних закладів області змагались за звання кращого у номінаціях «Офіс-менеджмент», «Веб-програмування» та «Програмування».

Високий рівень підготовки учасників турніру, а в майбутньому можливих абітурієнтів закладу відзначають в Прикарпатському національному. Переможцям турніру стали вихованці Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та волиняни. Високі результати також показали юні програмісти з Тлумацьких та Рожнятівських районів.

Турнір юних програмістів(відео)