День програміста 2017

13 вересня 2017 року студенти спеціальності “Інженерія програмного забезпечення” факультету математики та інформатики провели заходи з нагоди Дня програміста, яке відзначають 256-го дня року. Цей день неофіційно відзначається в Україні та ряді інших країн. У рамках програми свята на базі кафедри інформаційних технологій, яка є випусковою для цієї спеціальності, відбулася виставка-демонстрацію студентських розробок.

Мета такої акції – показати результати спільної праці викладачів та студентів, допомогти розширити кругозір та зацікавити учасників виставки, популяризувати технічні напрями. Зокрема, було представлено розробки в галузі кібер-фізичних систем, апаратно-програмних комплексів, робототехніки. На думку доцента кафедри інформаційних технологій Миколи Козленка саме ці напрями розвиватимуться дуже інтенсивно в найближчі роки і потребуватимуть висококваліфікованих спеціалістів. Вже сьогодні технології інтернету речей масштабно входять в наше життя для застосувань, у яких інтернет-з’єднання і обчислювальна здатність поширюються на безліч об’єктів, пристроїв, давачів і повсякденних побутових об’єктів, дозволяючи виключити необхідність участі людини, за рахунок використання інтелектуальних інтерфейсів.