Студенти-програмісти – призери всеукраїнського конкурсу

Студенти-програмісти Олег Риснюк та Роман Калиновський взяли участь у підсумковій конференції II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Інженерія програмного забезпечення». Захід проходив на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У ньому взяли участь 57 студентів закладів вищої освіти України.

Наші студенти представили на конференції науковий проект «Удосконалення методів кваліметрії програмних продуктів, регламентованих в міжнародних стандартах серії ISO/IEC 9126». Керівник роботи –доктор технічних наук, професор кафедри інформаційних технологій Микола Кузь. Результатом наукового дослідження є розроблення нового методу отримання вагових коефіцієнтів метрик якості програмних продуктів на основі рейтингів метрик.

За рішенням конкурсної комісії Олег Риснюк та Роман Калиновський нагороджені дипломами III-го ступеня.