GGULIVRR

Міжнародний проект GGULIVRR покликаний об’єднати студентів-представників різних культур та різного освітнього бекграунду, а також поєднати наукову, практичну та командну роботу дизайнерів, програмістів, маркетологів та економістів. Впродовж роботи проекту комунікації між учасниками ведуться англійською мовою.

У рамках міжнародного проекту студентам необхідно упродовж 10-ти днів роботи у командах розробити та презентувати програмне забезпечення, проаналізувати ринок готових продуктів та створити бізнес-план для подальшого впровадження розробки. Варто зазначити, що до складу кожної з команд входять лише по одному представнику з країни-учасниці проекту. Студенти презентують такі розробки, як: мобільні аплікації, веб-сервіси та ігри, що дозволяють ознайомитися з містом проведення проекту у новий спосіб.

Окрім розробки програмних продуктів, комерційні партнери проекту – компанії ABB, Google, Fujitsu, 9bits та інші – проводять учасникам лекції та майстер-класи з дизайну, розробки, тестування програмного забезпечення та управління даними процесами.

По завершенню роботи проекту кожен із учасників отримує сертифікат.

Video about the GGULIVRR

GGULIVRR 2019

GGULIVRR 2018