Конкурс імені Павла Федорука

Конкурс проводиться за ініціативою ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» щорічно, починаючи з 2015 року для учнів загальноосвітніх закладів.

Конкурс – це змагання учнів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок у прикладному програмуванні, інформують у ПНУ. Метою Конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді у галузі прикладного програмування, сприяння реалізації її творчих здібностей та популяризація програмування серед учнівської молоді України.

Для того, щоб взяти участь у Конкурсі з прикладного програмування необхідно:

  • підготувати свій творчий діючий проект (презентаційний сайт, блог, інтернет-магазин, комп’ютерна гра, багатофункціональний портал, система для on-line опитування чи тестування, навчальна програма, програма для дослідження чи аналізу, програма тощо);
  • заповнити заявку на офіційному сайті Конкурсу.

Під час заповнення заявки слід вказати дані про себе, назву проекту, короткий опис, розширений опис, обрати до якої номінації належить проект. Після перевірки заявки оргкомітетом Конкурсу приймається рішення про розміщення цього проекту на офіційному сайті Конкурсу. Журі Конкурсу відбирає найкращі проекти для фінального етапу.

Правилами проведення конкурсу може бути передбачено проведення додаткового відбіркового етапу. Також, може бути дозволено враховувати результати Інтернет-голосування.

Фінальний етап Конкурсу проводиться у вигляді конференції, де учасники конкурсу у відкритій дискусії захищають свої проекти. Крім того, учасникам фінального етапу може бути запропоновано пройти тестування для визначення загального рівня володіння предметом. За результатами тестування та захисту проектів журі визначає переможців Конкурсу.

Переможці та учасники отримують дипломи відповідних ступенів, цінні призи, подарунки, грамоти.

Конкурс проводиться за підтримки управління освіти, Освітнього центру YOLO.