Викладачі кафедри інформаційних технологій пройшли стажування Teachers Internship Online Program 2020 від експертів ЕРАМ та IT Асоціації України. Цього року програма трансформувалася в онлайн-формат, тому організатори радо вітали учасників з усієї України.

Програма не фокусувалася на певній технології, а дала широке розуміння сучасної IT-галузі, а модульна система дала слухачам можливість скласти персональний навчальний план, поєднавши обов’язкові дисципліни із спеціалізаціями за вибором.

Стажування відбувалося у період з липня до серпня у форматі щоденних онлайн занять. Учасники, що успішно пройшли все стажування, отримали відповідні сертифікати від організаторів.