Співробітники кафедри інформаційних технологій відвідали воркшоп “Освіта та SoftServe: шлях до кооперації”. Спікер Андрій Переймибіда – директор Центру розвитку талантів у SoftServe, кандидат фізико-математичних наук. Останні 16 років працює в компанії SoftServe як відповідальний за розвиток початкового рівня спеціалістів. У робочому списку: розробка навчальних рішень від курсів до програм; від лекційних форматів до онлайн марафонів по кодуванню; від початків програмування до машиного навчання. Окреме зацікавлення – розвиток кооперації з навчальними закладами: від одноразових курсів до кращих університетів; від державних до приватних; від формальних до неформальних. На зустрічі обговорювались шляхи кооперації з SoftServe на усіх рівнях освітньої взаємодії: зі студентами, викладачами та адміністрацією. Також чим відрізняється Educational provider від Educational trusted partner та, що таке креш-курси.