Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів з прикладного програмування імені професора Павла Федорука

В університеті 21 грудня 2019 року відбулося урочисте відкриття фінального етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів з прикладного програмування імені професора Павла Федорука. Учасників заходу привітали Проректор з науково-педагогічної роботи Шарин Сергій Володимирович, сім’я Павла Федорука, члени оргкомітету та партнери конкурсу. У конкурсі взяли участь учні з багатьох міст України.

Конкурс проходить за ініціативи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на знак вшанування відомого українського науковця-кібернетика, доктора технічних наук, професора, проректора з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Павла Федорука.

Учасники змагалися в трьох номінаціях – “Веб-Юніор”, “Веб-Майстер” та “Програміст”.

Цього року на конкурс було подано 100 учнівських робіт, з яких журі відібрало 18 найкращих проектів.  Фінал проходив у формі очної конференції, де учасники конкурсу у відкритій дискусії представили та захистили свої проекти.

Членами журі виступили профільні науковці та професійні інженери-програмісти нашого університету, провідних IT-компаній та інших установ.

За результатами Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів з прикладного програмування імені професора Павла Федорука переможцями стали:

  • номінація “Веб-Юніор” – Васильчук Назарій Андрійович (CШ № 1, м. Івано-Франківськ);
  • номінація “Веб-Майстер” – Врюкало Володимир Вікторович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням №1);
  • номінація “Програміст” – Березін Євгеній Володимирович (CШ № 5, м. Івано-Франківськ);

Переможці та учасники отримали дипломи, грамоти, цінні призи та подарунки від спонсорів конкурсу, зокрема, Інтернет провайдера “Ютім”, Курси іноземних мов “YOLO” та призи від сім’ї Павла Федорука.