ІV Міжнародна науково-практична конференція “Проблеми кібербезпеки інформаційно-телекомунікаційних систем (PCSIТS)-2021”

Викладачі та студенти кафедри інформаційних технологій взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції “Проблеми кібербезпеки інформаційно-телекомунікаційних систем (PCSIТS)-2021”, яка пройшла нещодавно у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка в online-форматі. Впродовж двох днів програма була насичена цікавими та корисними доповідями спікерів. Обговорювалися питання практичного застосування методів та підходів до розв’язання задач захисту інформації та можливості  їх використання в освітньому процесі та наукових розробках. В роботі конфенції взяли участь фахівці у сфері кібербезпеки з України, Грузії, Польщі, Литви, США. Захід відбувся за підтримки Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.