Команда наших студентів представили науковий проект «Система анонімних опитувань для аналізу та оцінювання рівня якості освіти у навчальних закладах «PNU-Feedback»»

Студенти-програмісти 4-го курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Ігор Полатайко та Марія Слободян стали призерами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Інженерія програмного забезпечення» та нагороджені  дипломами II ступеня.

Команда наших студентів представили науковий проект «Система анонімних опитувань для аналізу та оцінювання рівня якості освіти у навчальних закладах «PNU-Feedback»». Керівник роботи – кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій Ігор Лазарович. В результаті виконання проекту студентами розроблено діюче програмне забезпечення, що буде використовуватись стейкхолдерами при акредитації освітніх програм університету.

Конкурс відбувся 14-15 квітня на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. У конкурсі взяли участь 64 студенти із різних закладів вищої освіти України, які представляли 51 науковий проект. Галузевою конкурсною комісією відібрано 15 робіт для участі у підсумковому турі, що проходив у формі онлайн-конференції.