Вітаємо переможців TechFusion Hackathon

В рамках міжнародного проєкту Reginna 4.0 в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника спільно з Університетом Східної Англії проведено TechFusion Hackathon. Захід відбувся 24 квітня 2024 року і зібрав близько 70 учасників для розробки інноваційних рішень та обміну досвідом. Під керівництвом Фінбара Картера, головного фасилітатора заходу та керівника Центру студентського підприємництва в Університеті Східної Англії, хакатон став ідеальною нагодою для співпраці та зміцнення партнерських зв’язків.

Переможці нагороджені грошовими призами: Переможцями хакатону стали:

🥇1 місце: Parking IF (10000 гривень);

🥈 2 місце: Pua team (6000 гривень);

🥉 3 місце: O’Test (3000 гривень).

Інші команди-учасники отримали по 1000 гривень.

Вітаємо переможців, зокрема команду O’Test, до складу якої увійшли студенти фізико-технічного факультету Ірина Угорчук, Любов Бабінчук, Юлія Тарасюк, Богдан Романів та факультету математики та інформатики Юлія Лазарович . Бажаємо натхнення, успіхів у майбутніх проектах і нових перемог!