Відбувся науковий пікнік «Наука заради миру» в рамках святкування дня університету

14 травня 2024 року в Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника — подвійне свято: день університету та 153-річниця від Дня народження видатного українського письменника, громадського діяча і політика Василя Стефаника.

Викладачі та студенти факультету математики та інформатики взяли участь у заходах та активно долучилися до наукового пікніка «Наука заради миру».

Цікавим було спілкування із старшокласниками ліцеїв міста Івано-Франківська та області, які ознайомилися з особливостями цьогорічної вступної кампанії, спеціальностями факультету та можливостями їх професійного зростання. Особливу зацікавленість у гостей свята викликали розроблені студентами спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення автономні роботи, які брали участь та здобули перші місця у всеукраїнських та міжнародних змаганнях автономних роботів, зокрема Roborace, Tomtom, Sumo Challenge. З днем народження, рідний Прикарпатський університете!