Здобутки студентів

Міжнародні конкурси

  1. Олег Риснюк, Сергій Хортюк – 1-ше місце у міжнародному конкурсі з робототехніки Sumo Challenge 2019, номінація “Safe and Fast”, категорія “TomTom Self-Driving Cars”, м. Лодзь, Республіка Польща, 2019
  2. Риснюк Олег, Хортюк Сергій – 2-ге місце у міжнародному конкурсі з робототехніки Sumo Challenge 2019, категорія “Roborace”, м. Лодзь, Республіка Польща, 2019
  3. Риснюк Олег, Хортюк Сергій – 3-тє місце у міжнародному конкурсі з робототехніки Sumo Challenge 2018, категорія “Roborace”, м. Лодзь, Республіка Польща, 2018

 

Всеукраїнські студенські олімпіади з програмування

  1. Сав’як Назар, студент групи ПІ-3, напрям підготовки “Програмна інженерія”, 1-ше місце у ІІ етапі XV Всеукраїнської студентської олімпіади з “Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем”, м. Хмельницький, 2018
  2. Кур Максим, студент групи ПІ-3, напрям підготовки “Програмна інженерія”, 1-ше місце у ІІ етапі XV Всеукраїнської студентської олімпіади з “Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем”, м. Хмельницький, 2018

 

Всеукраїнські студенські олімпіади з інших дисциплін

  1. Тимощук Владислав, студент групи ПІ-4, напрям підготовки “Програмна інженерія”, 1-ше місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з робототехніки, м. Одеса, 2019
  2. Хортюк Сергій, студент групи ІПЗ-2, спеціальність “Інженерія програмного забезпечення” 1-ше місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з робототехніки, м. Одеса, 2018
  3. Фараджев Тимур, студент групи ПІ-2, напрям підготовки “Програмна інженерія”, 1-ше місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з робототехніки, м. Одеса, 2017
  4. Кур Максим, студент групи ПІ-2, напрям підготовки “Програмна інженерія”, 3-тє місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з робототехніки, м. Одеса, 2017

 

Всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт

  1. Риснюк Олег, студент групи ПІ-4, секція “Інженерія програмного забезпечення”, 3-тє місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, 2019
  2. Калиновський Роман, студент групи ПІ-4, секція “Інженерія програмного забезпечення”, 3-тє місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, 2019

 

Всеукраїнські конкурси

  1. Команда студентів у складі: Сергій Хортюк (студент групи ІПЗ-4), Олег Риснюк (студент групи ІПЗм-1), переможець Всеукраїнських змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки, 2019
  2. Команда студентів у складі: Сергій Хортюк (студент групи ІПЗ-3), Владислав Тимощук (студент групи ПІ-4), Олег Риснюк (студент групи ПІ-4), переможець Всеукраїнських змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки, 2018
  3. Команда студентів групи ІПЗ-3 у складі: Тимур Фараджев, Максим Кур, Владислав Тимощук, Олег Риснюк, Назар Сав’як, переможець Всеукраїнських змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки, 2017